دانلود استوری اینستاگرام تا به حال به این راحتی نبوده است!

داشتم بدنبال یک اپلیکیشینی می گشتم تا استوری که خوشم آمده بود را ذخیره کنم ولی هیچ کدام از راه ها امن نبودن و ممکن بود برای پیجم از لحاظ امنیتی مشکلاتی بوجود بیاید.

 

به نظر می رسد عموم مردم نا آگاهانه در حال دادن اطلاعات خصوصی پیج شان به انواع اپلیکشن ها و سایت ها هستند و نمی دانند که ممکن است آن سایت و اپلیکیشن با هدف دیگری ساخته شده باشد و پیج شان قربانی این تصمیم نادرست شود.

 

میخواهم در این مقاله یک روش کاملا امن را به شما معرفی کنم تا با خیال راحت هر آنچه که در هر پیجی دیدید را بتوانید دانلود کنید مخصوصا استوری اینستاگرام اش را.

شاید در سایت های دیگر متوجه آن شده باشی که یک اپلیکیشن رایگان برای دانلود استوری اینستاگرام به نام story saver را معرفی می کنند که نیازمند ورود به حساب کاربری تان است.

 

برای دانلود استوری اینستاگرام، آیا واقعا ارزش اش را دارد تا شما ریسک وارد شدن به اپلیکیشن جدا از خود اینستاگرام شوید؟

قطعا خیر.

 

دانلود استوری اینستاگرام به امن ترین شکل ممکن

می خواهیم به راحت ترین شکل ممکن دانلودش کنیم.

 

تلگرام خود را باز کنید.

Regram را جستجو کنید و یا لینک زیر را بزنید.

https://telegram.me/Regrambot

 

دانلود استوری اینستاگرام

 

گزینه START را انتخاب کنید تا ربات دانلود استوری اینستاگرام شروع به کار کند. حالا ربات از شما می‌خواهد تا زبان مورد نظرتان را برای کار کردن با آن انتخاب کنید.

 

یکی از دو زبان فارسی و انگلیسی را انتخاب نمایید. پشتیبانی کامل ربات تلگرام Regram از زبان فارسی بدون تردید یکی از نقاط قوت آن است و سبب می‌شود تا شما خیلی ساده تر از این ربات استفاده کنید.

مطلبی که نباید از دست دهی:   راز تولید محتوا برای فروشگاه اینترنتی از زبان یک تبلیغ نویس

 

حالا باید پروفایل اینستاگرامی که تمایل دارید محتوا یا استوری آن را یافته و محدودیت هایش را دور بزنید، مشخص کنید.

 

دانلود استوری اینستاگرام

 

برای مشخص کردن پیچ اینستاگرام مورد نظرتان می‌توانید از روش های مختلفی استفاده کنید. مثلا می‌توانید آیدی فرد مورد نظر را بنویسید یا حتی می‌توانید آدرس URl صفحه اینستاگرام فرد مورد نظر را هم برای ربات تلگرام Regram بفرستید.

 

به محض اینکه ایدی را فرستادید، اطلاعات دقیقی برای تان ارائه می‌شود.

 این اطلاعات شامل نام نمایشی کاربر، یوزرنیم کاربر، تعداد پست های ارسالی، تعداد فالوورها، تعداد فالویینگ ها، وضعیت صفحه، بیوگرافی و لینک آن می‌شوند. اما بخش جالب کار مربوط به گزینه هایی است که در زیر صفحه توسط ربات ارائه شده‌اند.

 

امکانات عجیب و غریب این ربات رایگان

 

دانلود استوری اینستاگرام

 

مشاهده محبوب ترین پست ها، استوری اینستاگرام، محبوب ترین ویدیو ها و غیره همگی از قابلیت هایی هستند که توسط ربات ارائه می‌شوند.

 

حتی امکان ذخیره کردن پست های کاربران اینستاگرام را هم فراهم می‌کند. برای مثال اگر قصد دارید تمام پست های پروفایل یک کاربر را ذخیره کنید، کافیست گزینه “دانلود همه پست ها در یک فایل” را انتخاب نمایید.

 

بدین صورت تمام پست های کاربر مورد نظر در قالب یک فایل فشرده ذخیره خواهد شد. برای دانلود محبوب ترین پست کاربر مورد نظرتان هم کافیست ابتدا گزینه “محبوب ترین” پست را انتخاب و سپس نسبت به دانلود آن اقدام نمایید.

 

دانلود استوری اینستاگرام

 

این ربات یک دستیار اینستاگرامی بسیار قدرتمند است که شما را قادر به دور زدن تمام محدودیت های اینستاگرام می‌کند.

به همین راحتی، شما بدون اینکه ریسک خاصی را متحمل شوید، توانستید تمام محتوا و مهمتر از آن استوری های اینستاگرام پیج موردنظر را دانلود کنید.

مطلبی که نباید از دست دهی:   درسی تکان دهنده ای که از بزرگان تبلیغ نویسی یاد گرفتم

 

امیدوارم از این مطلب لذت برده باشید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

error: